Bc. Libuše Stella Tomášková, MBA

Pedagog na základní škole - anglický jazyk, zeměpis, pracovní a občanská výchova. Lektor dalšího vzdělávání, osobní rozvoj, asertivita, komunikace, měkké dovednosti. Mým velkým koníčkem je astrologie a numerologie. Dříve asistent pedagoga, dispečer na mezinárodním letišti Praha Ruzyně, několik let strávila v USA. Více o mně www.libushka.cz

Vystudovala jsem Vysokou školu aplikované psychologie v Terezíně obor personální interkulturní management. Studijní program MBA pro pedagogy a pomáhající profese - Integrované vzdělávání pro pedagogy pomáhající profese. V současné době studuji na Katolické teologické fakultě UK navazující magisterský obor "Aplikovaná etika".
Práce s dětmi ve školství mi dává smysl. Jsou naše budoucnost, jsou odrazem toho, v čem žijí a kam se naše společnost ubírá. Psychických problémů přibývá nejen u dospělých, ale zejména u dětí a adolescentů. I kdybych svým přístupem pomohla jen jedinému dítěti, který pomoc potřebuje, pak jsem na správném místě.

Sociální rozdíly a vztahy v třídním kolektivu 
Pohled pedagogického pracovníka na sociální rozdíly a vztahy dětí ve školním kolektivu. Nejen dětí mezi sebou, ale i ve vztazích k učitelům.

Vytvořte si webové stránky zdarma!