Aktuálně


MEZINÁRODNÍ VĚDECKÁ KONFERENCE A FESTIVAL 
Svět 2030: Na mou duši

V letošním 3. ročníku společně řešíme otázky duševního zdraví člověka v dnešní společnosti a hledáme odpovědi. Zhoršující se duševní zdraví bije na poplach a péče o něj se stává prioritou. Pozvání přijali vzácní hosté a odborníci. V Ústeckém kraji spojujeme síly. Společně přispíváme k naplňování cílů udržitelného rozvoje SDGs OSN a zvyšování kvality života lidí. Přijďte zjistit jak o sebe pečovat, co pro to můžou dělat různé organizace. Užijte si den bez starostí s inspirativními lidmi. Na mou duši.I. Ples sportu - charitativní akce na podporu sportovců s hendikepem

Pátek 3. května 2024 20:00

https://www.mkz-ltm.cz/dumkultury/program/i--ples-sportu-5614.html

Zveme všechny sportovce, fanoušky a příznivce sportu a pohybu na historicky první benefiční sportovní ples Litoměřic. Hlavní myšlenkou akce je prezentace sportovních a pohybových klubů a zároveň každý rok podpořit někoho, kdo to potřebuje. Pro letošní první ročník jsme si vybrali úžasnou plavkyni Alex Borskou, které bychom rádi předali finanční dar, jež využije k plnění svých sportovních snů.
Večerem vás provede moderátor Michal Dorňák, k tanci a poslechu zahraje skvělý band v podání kapely No Headache. Bohatá tombola a doprovodná vystoupení nebudou chybět.
Všichni jste vřele vítáni Prodej vstupenek na portálu MKZ Litoměřic ( link výše ).

Ples Sportu vznikl ve spolupráci 4Production s neziskovou organizací Nativitas a sportovním klubem Isshin Kan Aikido Litoměřice. 

I. PLES SPORTU LITOMĚŘICE | Facebook https://www.facebook.com/events/626600702919440/


Akademie třetího věku - Psychologie pro každý den

O B S A Z E N O 

Školní rok 2023/2024 je obsazen, kapacita auly v počtu 100 účastníků je přeplněna
V případě zájmu o účast v dalším termínu prosím kontaktujte studijní oddělení VŠAPs
Připraveno ve spolupráci s VŠAPs 
Pro bližší informace klikněte na název akce
Leták s podrobnostmi ke stažení zde

Hledáme financování pro tento projekt. Prvním přispěvatelem na na spuštění projektu a necelé dva měsíce provozu A3V je město Terezín - děkujeme.

Vytvořte si webové stránky zdarma!