PSYCHOSOCIÁLNÍ PODPORA


Bezpečné sdílení pocitů a emocí
Pomůžeme vám se zorientovat v obtížné situaci

Prožíváte těžké období ve svém životě?

Potřebujete někoho, s kým si promluvíte o svých problémech?

Byla Vám doporučena odborná psychoterapeutická pomoc nebo návštěva klinického psychologa a čekací lhůta je dlouhá? Přijďte k nám sdílet co Vás tíží.

Máte pocity ve smyslu "nejsem blázen, abych chodil na terapie nebo k psychologovi"? I pro Vás jsme tu s psychosociální podporou.

Jsme tu pro Vás. 

Při pocitech zbytečnosti, obětem šikany či jiného nepříjemného jednání, při nepředvídatelných událostech, jako je ztráta blízkého člověka, traumatické události, náhlé onemocnění nebo ztráta zaměstnání a podobně. Můžeme pomoci při řešení rodinných konfliktů a narušení emočního schématu rodiny.


Kdo se Vám bude věnovat?

Nabízíme možnost pro bezpečné sdílení pocitů a emocí.

Pomůžeme vám se zorientovat a poradíme v obtížné situaci.

Byla Vám doporučena odborná psychoterapeutická pomoc nebo návštěva klinického psychologa a čekací lhůta je dlouhá? Přijďte k nám sdílet co Vás tíží.

Máte pocity ve smyslu "nejsem blázen, abych chodil na terapie nebo k psychologovi"? I pro Vás jsme tu s naší službou základní psychosociální podpory.

Jsme tu pro Vás. Například při pocitech zbytečnosti, obětem šikany či jiného antisociálního jednání, při nepředvídatelných událostech, jako je ztráta blízkého člověka, traumatické události, náhlé onemocnění nebo ztráta zaměstnání. Můžeme pomoci při řešení rodinných konfliktů a narušení emočního schématu rodiny.

Psychosociální podpora nenahrazuje systematickou psychoterapii, jedná se zejména o podpůrné kroky.

Psychosociální podpora umí mimo jiné podat potřebné informace a kontakty, zároveň je schopna poradit postupy a přehledně nabídnout konkrétní možnosti v sociálním systému.

V případě potřeby doporučíme další pomoc, například klinického psychologa.

Díky multidisciplinárnímu týmu našich externích konzultantů a dobrovolníků z praxe dokážeme pomoci v nejrůznějších oblastech.

V případě zájmu si sjednejte schůzku s Maruškou tel: 777806922 , Danielou tel: 604691777 nebo Václavem tel: 773607538;
Kontaktovat nás můžete také e-mailem nativitas.ltm@gmail.com nebo využít formulář níže.

Cena od 250,- Kč/hod - řešíme individuálně, dle dohody a aktuálních možností klienta.
Jsme nezisková organizace, která chce lidem pomáhat, proto nabízíme individuální nacenění služeb za přijatelné ceny pro všechny.
Hledáme financování i pro tento projekt a děkujeme za jakoukoliv podporu k pomoci potřebným získat důležité služby za dostupné ceny.

Nemusíte se ostýchat. Současně doba klade nadměrnou zátěž na psychiku člověka a psychosociální kondice je u mnoha, včetně mladých lidí, ve zhoršeném stavu.
Statisticky je doložen zvýšený nárůst depresí, úzkostí i suicidálních tendencí. Psychologických odborníků je nedostatek a čekací lhůty značně dlouhé.
Proto přicházíme s touto službou, při které můžeme naše psychologické a psychosociální znalosti a dovednosti získané jak studiem na Vysoké škole aplikované psychologie, tak v rámci MBA studia pro pedagogy a pomáhající profese, dalších akreditovaných kurzů i v návaznosti na psychosociální výcvik.
Maruška má další kompetence získané při studiu jednooborové psychologie FF UPOL. Viz podrobnější informace v sekci Náš tým jednotlivě u zakládajících členů a našeho multidisciplinárního týmu externích konzultantů a dobrovolníků s odbornými zkušenostmi z praxe.

Psychosociální podpora je forma pomoci, která se zaměřuje na poskytnutí emocionální, sociální a praktické podpory jednotlivci v náročných životních situacích nebo během zvládání problémů. Tato podpora se poskytuje například při pocitech zbytečnosti, obětem šikany či jiného antisociálního jednání, při nepředvídatelných událostech, jako je ztráta blízkého člověka, traumatické události, náhlé onemocnění nebo ztráta zaměstnání.

Můžeme pomoci při řešení rodinných konfliktů a narušení emočního schématu rodiny.

Psychosociální podpora se snaží pomoci jednotlivci i celým rodinám zvládnout psychické stresory a emocionální reakce související s danou situací. Může zahrnovat poskytnutí rad, informací, poradenství, naslouchání a emocionální podpory. Také se může zaměřovat na posílení sociálních vztahů a podporu obnovy sociálního a emocionálního fungování.

Cílem základní psychosociální podpory je především zajistit, aby rodina nebo jednotlivec nebyl s problémem nebo stresovou situací sám a měl dostatek podpory a prostoru pro vyrovnání se s danou situací.


Chci podpořit tento projekt Psychosociální podpora

a pomoci tím potřebným získat důležité služby za dostupné ceny 

Bankovní spojení: 2802556536/2010
IBAN: CZ35 2010 0000 0028 0255 6536
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

Napište prosím do poznámky platby název projektu - Psychosociální podpora.  

Děkujeme 
za jakoukoliv finanční pomoc.
Pomůže i malá částka.

Vytvořte si webové stránky zdarma!