Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Dobrovolník

Chcete se stát členem našeho týmu a můžete pomoci formou dobrovolnictví? Napište nám prosím pár slov o sobě e-mailem na nativitas.ltm@gmail.com  nebo prostřednictvím formuláře níže.

Správce webu a sociálních sítí

Ideálně jako dobrovolnická činnost. Vhodné i pro jedince bez zkušeností  s chutí se naučit nové věci. Napište nám prosím e-mailem na nativitas.ltm@gmail.com nebo prostřednictvím  formuláře níže.

Administrátor projektů

Kdokoliv, kdo by nám chtěl nebo mohl pomoci s administrací projektů pro výzvy finanční podpory.

´´Účetní neziskové organizace

Hledáme účetní se zkušeností s účtováním neziskové organizace nebo s chutí se učit a touto oblastí obohatit. Zašlete nám prosím profesní životopis e-mailem na nativitas.ltm@gmail.com nebo  nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Fundraiser

Vyhledávání a oslovování potencionálních dárců, a dalších možností financování či jiné podpory. Komunikace s přispěvateli, péče o ně. Prostředků pro dobé věci není nikdy dost ;) Když se podaří získat finanční podporu, otevře se tím možnost realizovat další projekty.

Jiná pracovní pozice

Máte zkušenosti nebo nadšení pro něco, co bychom mohli uplatnit? Prosím napište nám e-mailem na nativitas.ltm@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře níže.

Vytvořte si webové stránky zdarma!