Mgr. Michaela Zelenková 

Zástupkyně ředitelky na základní umělecké škole v Příbrami, dříve vedoucí terapeutické péče v domově se zvláštním režimem. 

Vystudovala jsem Vysokou školu zdravotníctva a sociálnej práce svaté Alžběty v Příbrami, obor sociální práce. Šest let jsem pracovala pro korporátní společnost v oblasti telekomunikačních služeb jako lektor speciálních a celorepublikových tréninků pro kolegy, střední a vyšší management. Od roku 2016 se zabývám projekty na míru pro klienty se zaměřením na propagaci, vizualizaci či školením zejména v oblasti komunikace a managementu. Dva roky jsem pracovala jako vedoucí terapeutické péče v domově se zvláštním režimem a následně jako zástupkyně ředitelky na základní umělecké škole. Nyní se účastním pětiletého psychosociálního výcviku od IVPP. Těším se na čas s Vámi.

Jestli jdeš po správné cestě, to poznáš podle lidí, které na ní potkáváš. Jsem ráda, že jsem Vás potkala a mohu Vaši cestu i dobro, které děláte, sdílet chvilkami s Vámi.

Péče o duši v pomáhajících profesích
Jak pečujete o svou duši Vy? Co pro Vás znamená odpočinek? Víte, na koho se můžete obrátit, když dochází síly? Jak důležité je pečovat o sebe? Nejen na tyto otázky se společně zaměříme v krátkém bloku, který nám umožní skrze příběhy se na chvilku zastavit a popřemýšlet o tom, jak si vzájemně můžeme pomoci.

Vytvořte si webové stránky zdarma!