Ing. Petra Sýkorová 

Platforma Svět 2030. Freelancer - Strategická a projektová manažerka, lektorka. Spolupráce s Život do firmy - pme Familienservice, VŠAPs, LitoHUB. Do konce roku 2023 metodička udržitelného rozvoje a občanské společnosti, spolupráce na projektu Charita ČR.

Témata zájmu
Kvalita života; Rovné příležitosti, Work-life-balance, SDGS; HR analýzy, procesy, projekty - návrhy a implementace; Interní komunikace a Employer branding; Kreativní workshopy; Dotační specialista; FB a web propagace

Svět 2023: Na mou duši - Mezinárodní vědecká konference a festival 
V celé společnosti zaznamenáváme zhoršující se psychické zdraví mladých i dospělých. Proto s organizacemi pme Familienservice – Život do firmy, Vysoká škola aplikované psychologie Terezín, Mobbing Free Institut, Středisko Naděje Terezín – Centrum duševního zdraví, Nativitas, Charita ČR, Zdravé město Litoměřice a dalšími spojujeme síly. Na problém už poukazují mimo jiné i studenti litoměřického gymnázia. Péče o duševní zdraví musí být prioritou. Srdečně vás zveme 30. května do Terezína na konferenci a festival "Svět 2030: Na mou duši".

Vytvořte si webové stránky zdarma!